SK HU

Web-design,tvorba obsahu 
na sociálne siete a do tlače

PREZENTUJTE SA V ONLINE SVETE 
TRENDOVOU WEBSTRÁNKOU A PROFESIONÁLNYMI FOTOGRAFIAMI

JEDLÁ, NÁPOJE A INÉ DOBROTY

Umenie pohostenia

Ukážte Vašim hosťom novinky, jedálny lístok. alebo samotnú prevádzku pomocou veľkolepých fotografií. Zverejnite tieto zábery na Vašej web-stránke alebo na sociálnych sietiach. Fotíme v našom ateliéri, alebo ak to charakter fotenia vyžaduje, priamo u Vás na mieste, pomocou mobilnej fototechniky.   


Myslite na to, že estetické prezentovanie služieb na internete je rovnako dôležité, ako vkusné servírovanie jedla a nápojov v reštaurácií.

VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU  +421 944 147 754 

Fotografovanie objektov/produktov/

Dobre nasvietená fotografia poskytuje informáciu o danom objekte, o jeho vlastnostiach a kvalite spracovania. Či už sa fotí na jednofarebnom pozadí, v kompozícií, alebo počas používania, detaily fotografie sú veľmi dôležité.

Móda

Móda je spôsob seba-prezentácie. Posol životného štýlu. Vytvorenie samotného outfitu, skombinovanie tých správnych kúskov, aby spolu ladili je rovnako dôležité, ako to, aby sa hodil k osobe, ktorá to nosí. Správne vybraná modelka/model/ a správne vybraný outfit, spolu s kvalitným nasvietením zaručí úspech.   

Určite si už počul vetu:            „Potrebujem fotku LEN na facebook”

Vieš, že sociálne platformy sú najväčšou   reklamnou plochou v súčasnosti? 

Prečo práve tam by si nahrával neostré, zdeformované fotografie z mobilného telefónu?   

VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU  +421 944 147 754 

FOTOGRAFOVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ INTERIÉR - EXTERIÉR

Nehnuteľnosti na predaj a na prenájom

V realitách sa stretávam aj s fotografiami, kde jedálenský stôl pôsobí, ako tenisový kurt, či vaňa v kúpeľni splýva so stropom, steny izieb pripomínajú šikmú vežu v Pise a radiátor je predstavený ako sušiak na bielizeň. Ako chceš ty prezentovať svoju nehnuteľnosť? Takto nie, však? Správne osvietená miestnosť spolu so správnymi proporciami bez deformácií dá Tvojmu klientovi presnejší a reálnejší obraz. Keď sa pridá nejaká tá dekorácia, napríklad čerstvé kvety vo váze, záujemcovia prídu skôr a s radosťou.

Fotografie nehnuteľností môžu byť rôzne. Všetko závisí od toho, aké nároky máš ty osobne, či ako náročných klientov chceš osloviť.

VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU  +421 944 147 754